Total Number of CLs on TPF

Our PurseForum community is made possible by displaying online advertisements to our visitors.
Please consider supporting us by disabling your ad blocker. Thank you!
  1. Not sure if theres already a thread like this but I saw this on the Chanel forum.

    How many pairs of CLs do you own? Please remember to add your total to the combined total. I'll start :biggrin:

    37 (my goal is 40 by my bday in Dec)
     
  2. 37 + 11 pairs =

    total of 48 pairs.
     
  3. 48 from above + 33, so 81! :smile:
     
  4. 29 + above 81 = 110
     
  5. 110 plus 41 (this second anyways)=151
     
  6. Fun!

    151 + 5 = 156
     
  7. 5+156= 161
     
  8. 161 + 5 = 166
     
  9. 166 + 7 = 173
     
  10. 173 + 20 = 193
     
  11. 193 + 8 = 201
     
  12. 201+25= 226
     
  13. 226 + 15 (assuming I will keep my new 3 pairs)= 241
     
  14. Great idea, CCKL! Such fun :graucho:
    15+241 =256
    (if the ones arriving tomorrow count? :biggrin:)
     
  15. 256+11 (counting the 2 pair on the way)=267